Nabídka
Schließen
Schließen

Průvodce k denimkám

SKINNY DŽÍNY

Skinny džíny, nebo také trubkové džíny, si v posledních letech nelze z šatníku již odmyslet. Jsou velmi přiléhavé a zvýrazňují postavu.
Díky vysokému podílu streče ale zůstávají pohodlné.

Všechny Skinny džíny
Prohlédnout si nyní

Nejprodávanější džíny střihu Skinny Fit

SLIM DŽÍNY

Náš naprostý bestseller s úzkými nohavicemi a pohodlným střihem jsou džíny střihu Slim Fit pro dámy! Zvýrazňují ženskou siluetu a krásně zdůrazní nohy. Díly elastickým materiálům se džíny přizpůsobí vašim nohám.

Všechny Slim džíny

Nejprodávanější džíny střihu Slim Fit

STRAIGHT DŽÍNY

Straight Fit džíny jsou díky rovnému a ležérnímu střihu naprostou klasikou a mohou je stejně dobře nosit všechny typy postav.
Nikdy nevyjdou z módy!

Všechny Straight džíny

Nejprodávanější džíny střihu Straight Fit

BOOTCUT DŽÍNY

Trendový model této sezóny jsou Bootcut džíny. Nejenže džíny do zvonu vypadají super moderně, ale také svým rozšiřujícím se střihem opticky prodlouží nohy, které tak působí štíhleji.

Všechny Bootcut džíny
Prohlédnout si nyní

Nejprodávanější džíny střihu Bootcut Fit

RELAXED DŽÍNY

Známé také jako boyfriend džíny mluví svým názvem Relaxed Fit samy za sebe. Díky tomuto volnému střihu se budete vždy cítit dobře. Tyto džíny mají jednoduše vše: jsou pohodlné a cool.

Všechny Relaxed džíny

Die Bestseller Relaxed Fit Jeans

ANKLE DŽÍNY – KE KOTNÍKŮM

Ankle džíny nebo také Skinny Ankle džíny mají úzký střih a zkrácené nohavice, které sahají přesně ke kotníkům. Lze je velmi dobře kombinovat se sportovními outfity, navíc vám ještě umožní i na podzim ukázat kotníky!

Všechny Ankle džíny

Nejprodávanější džíny ke kotníkům

Čekejte prosím

Chyba

Zavřít