Je to tady! Výprodej uprostřed sezóny sleva až 50 %

sleva až 50 %
Výprodej uprostřed sezóny

Výprodej uprostřed sezóny je zpět! Dodej svému šatníku svěží vítr a nakup si ty nejkrásnější modely nyní se slevou až 50 %!

Výprodej uprostřed sezóny je zpět! Dodej svému šatníku svěží vítr a nakup si ty nejkrásnější modely nyní se slevou až 50 %!

Hurá ven – naše outdoorové modely

(90 položky)
Společně venku!
Honem ven!

Nyní trávíme více času venku než uvnitř a nezáleží na tom, kam vyrazíme, hlavně, že jsme spolu! Užij si podzim s přáteli a rodinou a zahřej se přitom našimi bundami a kabáty. Nechej se inspirovat monochromatickými outfity, cool péřovými bundami, hebkými plyšovými kabáty i elegantními modely.

Všechny modely na ven
Ve stejném odstínu
Monochromatické outfity
Od hlavy po paty v oblíbené barvě: jednodušší už móda být nemůže! I herečka a modelka Janina Uhse miluje naše monochromatické outfity. Naše tipy na podzimní look: rozhodni se pro jeden tón nebo si pohraj s různými odstíny. Vsaď na různé materiály, které outfitu dodají hloubku a živost. Outfit završ doplňky, které se barevně vymykají z řady.
Silná vrstva
Péřové bundy a kabáty
Ve velkém stylu! Letos na podzim to chce něco velkého. K tomu jsou potřeba: outdoorové péřové modely! Třeba bunda, kabát nebo vesta: tyto měkké nezbytnosti vypadají v oversize stylu nejen naprosto ležérně, ale při každém podzimním dobrodružství tě udrží i hebce v teple. Pokud chceš svůj módní styl ještě navýšit, nos k nim moderní kárované modely.
Zimní bílá
Pozor, hebké modely
Plyšové kabáty
Plyšové kabát odhalí útulnou stránku podzimu. S lehce oversize tvarem a báječně hebce hřejivé jsou dokonalými zimními modely, které jsou tak měkké a příjemné, jak vypadají. I my milujeme naše plyšové kabáty a to nejlepší: dají se obrátit – pro ještě více možností stylingu!
s.Oliver pomáhá
Tento podzim pod heslem “darujeme teplo” pomáhá s.Oliver lidem v nouzi, kteří se nešťastně a nezaslouženě ocitli v těžké životní situaci. Během podzimních a zimních měsíců darujeme ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové pěti azylovým domům v ČR 200 tisíc korun a navíc teplé kabáty a bundy pro maminky i jejich děti v hodnotě 250 tisíc korun. Tato charitativní akce je součástí velké podzimní kampaně nesoucí název “Outdoor Together”, která akcentuje, že je důležité být spolu a rozdávat především teplo domova. Moc děkujeme, že i vy jste součástí rodiny s.Oliver!
Stylově na čerstvém vzduchu
Très Chic
I bundy a kabáty mohou být šik a elegantní! Naše luxusní modely na ven jsou nadčasové a moderní současně. Třeba hřejivý prošívaný kabát nebo klasický vlněný vlněný kabát na cestu do kanceláře nebo venku na obědovou přestávku při práci z domova: tyto outdoorové modely tě doprovodí během chladných dnů. Kvalitní materiály, třeba vlna a nylon, tě pak udrží během #newnormal všedních dnů krásně v teple.
Vše na ven
 • Konfekčni velikosti
  Americké velikosti
  Podle konfekce/inch š(/d)
  Podle inch/inch š(/d)
  Kids (velikosti 92-140)
  Junior (velikosti 134-176)
  Opasek
  Jiné velikosti
  Jiné velikosti

Filtrovat zboží

Filtrovat zboží

Velikost

Konfekčni velikosti
Americké velikosti
Podle konfekce/inch š(/d)
Podle inch/inch š(/d)
Kids (velikosti 92-140)
Junior (velikosti 134-176)
Opasek
Jiné velikosti
Jiné velikosti

Barva

Materiál

Fit

Nohavice

Style

Cena

Značky

Vzor