Nyní jsme zde pro tebe opět i v prodejnách! Přečti si více informací o našich bezpečnostních opatřeních

Stay safe
COVID-19: pro tvoji i naši bezpečnost.

Zdraví a pohoda všech má pro nás nejvyšší prioritu. U nás v prodejnách i při objednávkách v e-shopu proto platí nejvyšší hygienické standardy, abys mohl/a i nadále bez obav nakupovat.

Online: Nejvyšší hygienické standardy | Bezkontaktní dodání | Bezplatné zaslání

V našem skladě zajišťujeme ochranu mimořádnými preventivními a hygienickými opatřeními, a to dodatečnými opatřeními pro úklid a desinfekci. Na místě jsou jen nejnutnější zaměstnanci a externí osoby momentálně nemají přístup.

Objednávku lze dodat bezkontaktně k tobě domů nebo do balíkové stanice, vzhledem k opatřením avšak doručení probíhá obvykle v období mezi 2 - 4 pracovními dny – u standardního dodání nyní bez poštovného!

V prodejnách: Dodržování odstupů | Roušky | Platba kartou

Sledujeme kapacitní opatření stanovená vládou a prosíme vás o dodržování bezpečnostního odstupu.

Naši zaměstnanci nosí neustále ochranné roušky. I Ty při návštěvě našich prodejen vstupuj do prodejny s ochranou rouškou.

V prodejnách si můžeš vybrat platbu kartou, aby se kontakt omezil na minimum. Přijímáme ale i nadále všechny naše běžné platební metody.

Letní lněné modely

(55 položky)
Letní lněné modely
Díky vzdušně lehkým modelům pro horké dny si budeš moci léta užívat plnými doušky. Doplň si šatník o naše úžasné letní lněné kousky – žádná vlna veder tě tak nezaskočí a tvůj outfit bude vždycky jednoduše skvělý.
Tropická pohoda
Jednoduchý styl: Kdo má v létě náladu zabývat se sáhodlouze myšlenkami na náročný outfit? Jednoduše zkombinuj halenku s volánky, něžnými detaily v ramenní partii a palmovým potiskem s prodyšnou bílou kalhotovou sukní a připrav se tak na horké dny.
Coming soon
Kabelka
799,00 Kč
Coming soon
Kabelka
799,00 Kč
Letní láska
Žádný materiál není v horkých dnech tak lehký a příjemný na nošení jako len. Tropické potisky – například vzor palem – nahradí letos v létě naše oblíbené květinové vzory. Kombinace tropických potisků a lnu je neporazitelný tým!
Coming soon
Košile
999,00 Kč
Coming soon
Košile
999,00 Kč
Coming soon
Košile
999,00 Kč
Coming soon
Overal
2.199,00 Kč
Lněné pánské modely
Lehké pánské košile ze lnu jsou naprostou letní nezbytností. Díky prodyšné látce může pokožka dýchat a materiál je i ve vedru chladivý a příjemný na omak. Nezapotíš se tak ani ve velkých vedrech!
Coming soon
Košile
999,00 Kč
Coming soon
Košile
999,00 Kč
Všechny letní lněné modely
  • Konfekčni velikosti
    Americké velikosti
    Podle konfekce/inch š(/d)
    Podle inch/inch š(/d)
    Jiné velikosti

Filtrovat zboží

Filtrovat zboží

Velikost

Konfekčni velikosti
Americké velikosti
Podle konfekce/inch š(/d)
Podle inch/inch š(/d)
Jiné velikosti

Barva

Fit

Nohavice

Style

Cena

Značky

Vzor

Materiál