Přihlas se k odběru newsletteru a zajisti si slevu 10 %*     Přihlásit se nyní

Přihlas se k odběru newsletteru a zajisti si slevu 10 %*     Přihlásit se nyní

Jak objednávat

Jak se provést objednávku v e-shopu s.Oliver?

Orientace v našem e-shopu je snadná: Buď využijte zcela pohodlně funkci vyhledávání v liště záhlaví, nebo postupujte přes kategorie zboží. Po výběru hlavní kategorie se dostanete do v ní obsažených podkategorií. Po zvolení vhodné podkategorie získáte seznam produktů s veškerými položkami dostupnými v této kategorii. Pro lepší přehled se na začátku seznamu zobrazí menu pro výběr s důležitými vlastnostmi produktu. Získáte tak přehled a můžete si zobrazit pouze takové položky, které odpovídají... Číst dál...

Jaká je minimální hodnota objednávky?

Minimální hodnota objednávky činí 650 Kč.

Existuje nějaký limit pro objednávky?

Ne, v e-shopu s.Oliver v podstatě neexistuje pro vaše objednávky žádný limit. Pro nové a stálé zákazníky je však stanovena odlišně vysoká maximální částka.

Je možné moji objednávku změnit?

Zadanou objednávku už bohužel není možné změnit. Nemůžeme změnit ani velikost nebo barvu zboží, dodací adresu nebo způsob platby, ani položku odstranit.
V e-shopu s.Oliver neúčtujeme žádné přepravní náklady. Pokud objednávku nepřevezmete, zboží nám přepravce zašle zpět. Více informací o vracení zboží naleznete v odstavci VRÁCENÍ ZBOŽÍ A PENĚZ.

Mohu svoji objednávku stornovat?

V e-shopu s.Oliver neúčtujeme žádné přepravní náklady. Pokud objednávku nepřevezmete, zboží nám přepravce zašle zpět. Více informací o vracení zboží naleznete v odstavci VRÁCENÍ ZBOŽÍ A PENĚZ.

Je moje objednávka na cestě?

Jakmile Vaše objednávka opustí náš sklad, zašleme vám oznámení o expedici s možností sledování zásilky. Naše dodací lhůta činí zpravidla 3-6 pracovních dnů. Jakmile je zásilka předána České poště, můžete ji sledovat.

Je možné již vyprodané zboží objednat dodatečně?

Ano, je možné, že položka, která byla dříve v určité velikosti a/nebo barvě vyprodána, bude později opět k dispozici. Proto se vyplatí e-shop s.Oliver pravidelně navštěvovat a kontrolovat dostupnost požadovaného zboží.

Mohu si zboží rezervovat?

Nezávazná rezervace položky není bohužel možná.

Od mé objednávky se cena položky snížila.

Prosíme Vás o pochopení, že ceny se mohou změnit. Naše nabídka závisí na akcích, trendech a zásobě zboží. Pokud je snížena cena u výrobku, který jste si ale již zakoupil/a, nemůžeme vám rozdíl dodatečně uhradit.

Proč musím při objednávce zadat své telefonní číslo a datum narození?

Chceme vám poskytnout co nejlepší služby, ke kterým patří především rychlá a bezproblémová realizace vaší objednávky. Vaše telefonní číslo použijeme výhradně k co nejrychlejšímu a nejjednoduššímu vyjasnění eventuálních dotazů týkajících se vaší objednávky.

Objednávku není možné dokončit

Pokud jste při objednávce obdržel/a chybové hlášení, sdělte nám prosím k Vaší objednávce tyto informace: Na které stránce objednávkového procesu jste chybové hlášení obdržel/a? Jaké zařízení při objednávce používáte (iPad, smartphone, počítač, aplikaci s.Oliver)? Jaký prohlížeč používáte? K dispozici jsme kdykoli na e-mailové adrese onlineshop@cz.soliver.com nebo telefonicky od pondělí do pátku od 10:00 do 16:00 hodin na telefonním čísle 800 444 403 (Bezplatně). Zpátky Číst dál...

Výběr zaslání faktury na dodací nebo fakturační adresu

Chcete svoji objednávku zaslat jako dárek bez faktury na odlišnou adresu? Během vaší objednávky při výběru dodací adresy můžete zvolit, zda chcete fakturu obdržet v zásilce, nebo zda ji máme zaslat v samostatném dopisu na vaši fakturační adresu.

Informace k novému právu EU na odstoupení od kupní smlouvy

Právo na odstoupení od smlouvy Do 14 dnů máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu. Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni, kdy vy nebo vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezme zboží (případně u dodání několika částí poslední dodávku zboží). Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení informovat nás, společnost s. Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG, formou jednostranného právního jednání... Číst dál...

Nakupování v prodejně s.Oliver

Také v našich kamenných prodejnách s.Oliver najdete vždy nejaktuálnější kolekce.
Zde najdete prodejnu s.Oliver ve vaší blízkosti:
>> VYHLEDÁVÁNÍ PRODEJEN <<

Okamžik prosím, hned to bude

Chyba

Zavřít

Okamžik prosím, hned to bude

Chyba

Zavřít