Přihlas se k odběru newsletteru a zajisti si slevu 10 %*     Přihlásit se nyní

Přihlas se k odběru newsletteru a zajisti si slevu 10 %*     Přihlásit se nyní

Společně pro Ukrajinu
#standwithukraine
Snažíme se pomáhat

Skupina s.Oliver Group cití svoji odpovědnost za uprchlíky přicházející z válkou zasažené Ukrajiny. V rámci úzké spolupráce s úřady a humanitárními organizacemi hledáme možnosti, jak uprchlíkům pomoci. Z části sídla naší společnosti v německém Würzburgu jsme vytvořili zařízení pro příjem uprchlíků.

Jak vypadá naše podpora?

Interní tým zaměstnanců s podporou humanitárních organizací připravil v našich firemních budovách ubytování až pro 175 uprchlíků. Díky spolupráci s organizací Ruricher Hilfswerk tu můžeme přivítat ty, kteří opustili svůj ukrajinský domov. V našem ubytovacím zařízení nachazí dočasné útočiště celé rodiny. Lékařskou péči jim zajišťuje závodní zdravotní středisko s.Oliver Health Center a stravování poskytuje naše podniková restaurace. Na pomoci se aktivně podílí i zaměstnanci s.Oliver. Uprchlíkům již např. věnovali balíčky hygienických potřeb, aby je pro začátek zásobili tím nejnutnějším. Někteří zaměstnanci i díky jejich jazykovým znalostem pomáhají s překlady a administrativou.

Jak pomáháme přímo na místě

Jako společnost považujeme za nutné, projevit solidaritu a pomoci lidem v nouzi. Cílem je spojit síly a využít naše zdroje, abychom mohli dopravit a poskytnout dětem na válkou zasaženém území oblečení, obvazový materiál, potraviny a pitnou vodu. Proto se skupina s.Oliver Group podílí na dodávce pomoci pro děti na Ukrajině, kterou organizuje Deutsche Kindertafel e.V. Skupina s.Oliver Group tuto akci podporuje darem přibližně 5 000 kusů dětského oblečení. Konvoj bude na ukrajinské hranici předán partnerským organizacím, které tuto pomoc přes otevřené koridory přepraví do vnitrozemí, aby se tak co nejrychleji a nejefektivněji dostala k potřebným.

Okamžik prosím, hned to bude

Chyba

Zavřít

Okamžik prosím, hned to bude

Chyba

Zavřít