Jen po krátkou dobu: Extra sleva až 30 %* na kousky v zimním výprodeji

Extra sleva až 30 %*

Kód:

Čím více kusů, tím větší sleva!

Zimní výprodej pokračuje. Od této chvíle obdržíš na již zlevněné modely navíc slevu až 30 %*. Tak neváhej a pořiď si své oblíbené kousky!

Podmínky

*Platí do 30. 1. 2022 (včetně). Sleva 20 % při nákupu 2 zlevněných výrobků a sleva 30 % při nákupu 3 a více zlevněných výrobků v e-shopu s.Oliver. Lze uplatnit vícekrát. Nelze kombinovat s jinými kupony nebo akcemi. Nelze uplatnit na již uskutečněné nákupy.

Spěcháte na svoji zásilku hodně?
Pokud zásilku zašlete prostřednictvím DHL Espress, je zaručeno dodání během 1–2 pracovního dnů*, pokud objednávku zadáte do 14:00 hodin. Tato služba stojí bez ohledu na velikost a hmotnost 249 Kč za objednávku. Přesná doba dodání závisí na Vaší PSČ oblasti, přehled najdete zde DHL EXPRESS PSČ oblasti

Při platbě platební kartou může být ve výjimečných případech uvedený dodací termín prodloužen až o jeden den. Kvůli bezpečnosti našich zákazníků a k prevenci zneužití platební karty se zboží odesílá teprve po kladné odezvě z příslušného bankovního institutu. V takovém případě není příplatek ve faktuře samozřejmě účtován.

UPOZORNĚNÍ: Expresní objednávky nelze dodat do balíkové stanice nebo prodejny! Parfémy nebo látky s obsahem aerosolů není bohužel možné posílat službou DHL Express. V případě vrácení zboží se náklady za expresní zaslání nevracejí!

*Dodávka ne v sobotu, neděli a ve svátky Zpátky

Okamžik prosím, hned to bude

Chyba

Zavřít