Vyfikněte se

S teplejším počasím nám přichází stále více pozvánek na společenské události. A my vás vybavíme obleky v moderním krejčovském stylu, které se hodí kamkoli – od svateb a kulatých narozenin až po firemní akce. Jemné barvy a propracované střihy vám zaručí sebevědomý styl. V šalvějově zeleném obleku s bílou košilí může sezóna akcí hned začít.

Osvěžující a lehký: pořiďte si model v šalvějově zelené

s.O PURE: sako
4.499,00 CZK
Vesta s úzkým střihem Slim Fit
2.199,00 CZK
Regular: košile do obleku
1.999,00 CZK
s.O PURE: kalhoty k obleku
1.999,00 CZK

Elegance v modré

V kombinaci s tmavomodrou košilí působí náš oblek s.O PURE ve světle modré barvě klasicky a luxusně. A bonusem je, že díky kvalitnímu a mírně elastickému bavlněnému materiálu je navíc velmi pohodlný.

Poskládejte si elegantní outfit

s.O PURE: sako
4.499,00 CZK
Košile do obleku
1.999,00 CZK
Motýlek a kapesníček
999,00 CZK
s.O PURE: kalhoty k obleku
1.999,00 CZK

Výrazný styl v zemitých tónech

Kdo upřednostňuje klasické barvy, zvolí raději oblek v neutrálních odstínech. Teplý pískovcový odstín našeho obleku působí nadčasově elegantně a přináší pocit letní lehkosti. Jedná se o klasický outfit, který můžete nosit pro jakoukoli zvláštní příležitost.
Inspirujte se našimi stylovými obleky

9 tipů na správný oblek

Pro zajímavý šmrnc – slaďte se s partnerem

Ve dvou je každá oslava zábavnější. Použijte podobné barevné kombinace, abyste sladili své outfity jako pár – a udělali tak zcela výjimečný dojem.

Doplňky pro mimořádné příležitosti

Často jsou to maličkosti, které našim outfitům dodají pomyslnou třešničku. Završte svůj sváteční outfit stylovým doplňky z naší nabídky.

Sváteční outfity pro malé i velké

Oblíbené modely pro děti jsou elegantní, ale hlavně pohodlné. Od měkkých bavlněných košil, volných kalhot chino nebo elegantních sak pro chlapce až po šaty, legíny a volná bolerka pro dívky – tady najdete sváteční módu pro děti.