MŮJ ÚČET | NEWSLETTER

JAK SI VYTVOŘÍM ÚČET?

Před dokončením každé objednávky se ptáme na registraci. Můžete se (nově) zaregistrovat nebo nakupovat jako host. Po kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu se objeví vstupní šablona. Přejděte na „Vytvořit uživatelský účet“, vyplňte všechna požadovaná pole a zvolte silné a bezpečné heslo. Po odsouhlasení podmínek, zásad ochrany osobních údajů a kliknutí na „Zaregistrovat se“ vám zašleme potvrzovací e-mail. Poté můžete ihned nakupovat se všemi výhodami zákaznického účtu.

Jako registrovaný zákazník si můžete v sekci „Můj účet“ uložit osobní údaje (například různé dodací adresy nebo způsoby platby), kdykoli si zkontrolovat aktuální stav své objednávky a prohlédnout si své další objednávky.

V sekci „Můj účet“ v nabídce „Profil“ lze měnit osobní údaje a také obnovit heslo. Pokud chcete změnit údaje, které zde nejsou uvedeny, obraťte se na naši zákaznickou podporu (kontaktní formulář)

JAK MOHU ODSTRANIT SVŮJ ÚČET?

Abychom všechny údaje správně odstranili, není z bezpečnostních důvodů možné, abyste účet odstranil/a sám/sama. Pokud chcete účet odstranit, kontaktuje prosím náš zákaznický servis.

NEWSLETTERU

Nechejte se informovat o aktuálních trendech atp. a přihlaste se k zasílání newsletteru s.Oliver. Zde přejdete na přihlášení k zasílání newsletteru. Poté obdržíte e-mail, který nám prosím potvrďte. Potvrzením tohoto e-mailu kliknutím na uvedený odkaz se ujistíme, že jste přihlášena/a Vy osobně a nedošlo ke zneužití Vaší e-mailové adresy. Přihlášením k odběru newsletteru přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů.

Pokud se chcete odhlásit od newsletteru s.Oliver, klikněte prosím zde. Poté, co do formuláře „Odhlásit zasílání newsletteru“ zadáte svoji e-mailovou adresu, obdržíte e-mail s potvrzením.

PROČ NEDOSTÁVÁM NEWSLETTER?

Podíval/a jste se do složky Spam? Možná tam náš newsletter zabloudil. Aby k tomu nedocházelo, zadejte si tuto e-mailovou adresu newsletter@soliver.com do adresáře. Pokud jste žádnou chybu neobjevil/a, obraťte se prosím na náš zákaznický servis, vše ostatní za vás zařídíme.